Trećom uzastopnom pobedom, ovog puta protiv Wild Boarsa iz Kragujevca, kadetska ekipa Meridian Indiansa obezbedila je naslov prvaka Srbije, odbranivši tako pehar osvojen prošle godine.

Indiansi su u četvrtom vikendu Kadetske lige Srbije savladali vršnjake iz Kragujevca tesnim rezultatom 14 : 12. Utakmica je odigrana po izuzetno lošim vremenskim uslovima, prekidana je zbog grmljavine i kiše, ali su i jedni i drugi dali sve od sebe i prikazali dobru igru u postojećim uslovima.

Miloš Katić postigao je oba tačdauna za Indianse. Poveli su gosti iz Kragujevca u prvoj četvrtini, ali je Katić iskoristio grešku Veprova i vratio fambl za izjednačenje u drugoj. Isti igrač je u trećoj deonici preokrenuo tok igre i doveo svoj tim u prednost, ali su Veprovi bili nadomak izjednačenja u poslednjoj četvrtini, međutim neuspešno pretvaranje ostavilo ih je na samo dva poena zaostatka i razrešilo kombinatoriku konačnog plasmana na tabeli.

Poslednje kolo 8/9. jula

Vukovi su sezonu u Kadetskoj ligi okončali sa tri pobede i jednim porazom, što ih postavlja na 2. mesto na tabeli.

Preostala četiri tima će 8/9. jula odigrati svoje poslednje mečeve, posle kojih će biti poznat i konačan rang Kadetske lige Srbije 2017. Parovi su: